خانه - درباره ما

درباره ما

درباره AHK

تحقق یک رویا

شرکت ابرهوشمند کاوان(AHK) از یک تیم تخصصی الکترونیکی و مخابراتی تشکیل شده است که از سال ۱۳۸۸ آغاز به کار کرده و متخصص در زمینه طراحی و ساخت سیستم های کنترلی وایرلس و سیستم های ابزار دقیق می باشد. از جمله دست آوردهای این شرکت طراحی و ساخت سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه، سیستم های کنترل هوشمند پکیج، سیستم های کنترل هوشمند روشنایی (که تمام موارد در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها بوده) و همچنین سیستم های پیجر وایرلس که گامی نو در زمینه سیستم های پیجینگ در کشور هستند می باشند.

تمامی محصولات شرکت دارای گواهی ثبت اختراع است و تحت برند AHK در داخل کشور تولید می گردند که تمامی آن ها حاصل نیم دهه تلاش و پشتکار مستمر این شرکت به لطف و عنایت الهی می باشند.

انواع پیجرهای لرزشی AHK درنمایشگاه شهر آفتاب
طراحی و تولید داخلی در راستای دستیابی به پشتیبانی برتر:

پشتیبانی

شرکت AHK اولین و بزرگ ترین شرکت تولید کننده ی پیجر در ایران است و از این رو ما پشتیبانی از محصولات خود را یکی از بزرگترین وظایف خود می دانیم و تیم پشتیبانی ما همواره در خدمت مشتریان عزیز بوده و عملکرد محصولات را تضمین می کند تا مشتریان خیالشان از بابت محصولات ما آسوده باشد، زیرا جلب رضایت مشتریان بزرگ ترین سرمایه ی ماست.

علاوه بر پشتیبانی تولید محصولاتی با بهترین کیفیت را مهم ترین هدف خود قرار داده و در تلاشیم که محصولاتی قابل رقابت با نمونه های خارجی و حتی با کیفیتی بهتر تولید کنیم که به لطف خدا به این مهم دست یافتیم.

همچنین مفتخریم که تاکنون به بیش از ۲۵۰۰ مجموعه خدمت رسانی کرده ایم و مصممیم که بیش از پیش با قدرت بیش تر و کیفیت بالاتر به سوی اهداف خود گام برداریم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)