درباره ی AHK

Image module

مقدمه

شرکت ابرهوشمند کاوان(AHK) از یک تیم تخصصی الکترونیکی و مخابراتی تشکیل شده است که از سال 1388 آغاز به کار کرده و متخصص در زمینه طراحی و ساخت سیستم های کنترلی وایرلس و سیستم های ابزار دقیق می باشد. از جمله دست آوردهای این شرکت طراحی و ساخت سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه، سیستم های کنترل هوشمند پکیج، سیستم های کنترل هوشمند روشنایی (که تمام موارد در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها بوده) و همچنین سیستم های پیجر وایرلس که گامی نو در زمینه سیستم های پیجینگ در کشور هستند می باشند.

تمامی محصولات شرکت دارای گواهی ثبت اختراع است و تحت برند AHK در داخل کشور تولید می گردند که تمامی آن ها حاصل نیم دهه تلاش و پشتکار مستمر این شرکت به لطف و عنایت الهی می باشند.

طراحی و تولید داخلی در راستای دستیابی به پشتیبانی برتر :

شرکت AHK اولین و بزرگ ترین شرکت تولید کننده ی پیجر در ایران است و از این رو ما پشتیبانی از محصولات خود را یکی از بزرگترین وظایف خود می دانیم و تیم پشتیبانی ما همواره در خدمت مشتریان عزیز بوده و عملکرد محصولات را تضمین می کند تا مشتریان خیالشان از بابت محصولات ما آسوده باشد، زیرا جلب رضایت مشتریان بزرگ ترین سرمایه ی ماست.

تولید داخلی
100%
کیفیت
100%
Image module

علاوه بر پشتیبانی تولید محصولاتی با بهترین کیفیت را مهم ترین هدف خود قرار داده و در تلاشیم که محصولاتی قابل رقابت با نمونه های خارجی و حتی با کیفیتی بهتر تولید کنیم که به لطف خدا به این مهم دست یافتیم.

همچنین مفتخریم که تاکنون به بیش از 2500 مجموعه خدمت رسانی کرده ایم و مصممیم که بیش از پیش با قدرت بیش تر و کیفیت بالاتر به سوی اهداف خود گام برداریم.

 • 1 سال گارانتی تعویض

  تمامی محصولات AHK دارای یک سال گارانتی تعویض و پشتیبانی همه جانبه به صورت کاملا رایگان هستند.

 • 10 سال خدمات پس از فروش

  خیالت از خرید محصولات AHK راحت باشد. تمامی محصولات AHK دارای 10 سال خدمات پس از فروش است و تیم پشتیبانی AHK همیشه آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز است.

 • کیفیت

  پیجرهای AHK در برابر ضربه بسیار مقاوم هستند و از این رو در مراکز شلوغ و پر برخورد مانند فودکورت ها استحکام بالایی دارند.

 • پشتیبانی

  تمامی محصولات ما به طور کامل تولید شرکت ابرهوشمند کاوان هستند که تحت برند AHK در داخل کشور تولید می شوند. از این رو با در اختیار داشتن مواد اولیه ی محصولات می توانیم پشتیبانی بی نظیری از نظر سرعت و کیفیت از محصولات خود ارائه کنیم.