پیجر پرستار چیست؟

خانه - AHK - پیجر پرستار چیست؟

رسیدگی درست و به موقع به بیماران در بیمارستان ها امری مهم و حائز اهمیت است. در صورتی که پرستاران و پزشکان در زمان مناسب متوجه درخواست و یا مشکل بیمار نشوند می تواند اتفاقات مختلفی با عواقب جبران ناپذیر اتفاق بیوفتد. یکی از مدرن ترین و بهترین امکانات که در این راستا می تواند به تیم درمانی کمک کند پیجر پرستار می باشد. پیجرها با توجه به نوع عملکردی که دارند به عنوان پیجر بیمارستانی کاربردهای مختلفی داشته که ما در این مقاله به پیجر پرستاران می پردازیم.

پیجر پرستار

همانطور که از نام پیجر پیداست، به طور معمول از این ابزار به منظور فراخوانی افراد و آگاه سازی آن ها استفاده می شود. تصور کنید در بیمارستانی که تعدادی بیمار بستری هستند، بیماری درخواستی داشته و نیازمند احضار پرستار در محل می باشد. اگر بیمار شرایط جسمی مناسبی نداشته باشد نمی تواند به دنبال پرستار در محیط بیمارستان بگردد همچنین در بیماستان ها و مراکز درمانی به دلیل شرایط جوی حاکم باید حتی الامکان سکوت را رعایت کرده و بیمار نمیتواند در راستای پیدا کردن پرستار فریاد بزند و صدای خود را به گوش افراد دیگر برساند. در واقع بهترین روش جهت انتقال درخواست بیمار به پرستاران استفاده از پیجر پرستار می باشد.

پیجر پرستار - پیجر ساعتی AHK

نحوه استفاده از پیجر پرستار

پیجر پرستار یک مجموعه تشکیل شده از پیجر رومیزی و پیجر ساعتی یا تابلو پرستاران می باشد.
عملکرد پیجر پرستار به این گونه است که بیمار در صورت نیاز می تواند با فشردن پیجر رومیزی که در بالا و یا کنار تخت وی نصب شده است درخواست خود را از طریق پیجر ساعتی و یا تابلوهای مربوطه به حضور پرستاران برساند.

پیجر ساعتی AHK به دستان پرستار بسته شده و در صورت رسیدن درخواست از سوی بیمار، صدای بوق و ویبره ی ساعت پرستار را آگاه می سازد. جهت اطلاع از عملکرد و خصوصیات آن به صفحه پیجر ساعتی مراجعه فرمایید.

تابلو پرستار هم یک تابلوی سه خطی بوده که در صورت درخواست از سوی بیمار شماره تخت و یا اتاق فرد را به همراه نوع درخواست وی چاپ می کند. این تابلو دارای قابلیت نصب به دیوار و آویزان از سقف را داراست به همین دلیل قابلیت نمایش به تعداد زیادی از پرستاران را داراست که برای مشاهده ویژگی های آن می توانید به صفحه ی تابلو پرستار مراجعه فرمایید.

پیجر پرستار - پیجر رومیزی

مزایای استفاده از دستگاه احضار پرستار

همانطور که توضیح داده شد با استفاده از این مدل پیجر، پرستاران سریع تر از گذشته از نیازهای بیماران اطلاع پیدا می کنند. همچنین این روش جایگزینی مناسب برای روش های سنتی مانند داد زدن و صدا زدن می باشد به همین دلیل هرج و مرج و ازدحام در مراکز درمانی کاهش یافته  و آرامش به محیط های ذکر شده باز میگردد.
علاوه بر موارد بالا سرعت در خدمت رسانی و در ادامه ی آن رضایت بیماران از نحوه سرویس دهی و مراقبت های پرستاران افزایش می یابد.

  • افزایش بازدهی در عملکرد پرستاران
  • رفع نیاز سریع و به موقع بیماران
  • افزایش قدرت مدیریت و کنترل درخواست بیماران
  • ایجاد آرامش خاطر بیماران برای دسترسی سریع به پرستار
  • کاهش آلودگی صوتی و هرج و مرج در بیمارستان

شرکت AHK با بیش از ۱۰ سال سابقه ی درخشان، اولین و بزرگ ترین مرکز تولید پیجر در ایران به همراه گواهی ثبت اختراع سیستم های پیجر و ارتباط بیسیم به عنوان مرجع خرید پیجر در داخل کشور با بیش از ۳۰۰۰ مشتری ادارات، سازمان ها، فست فود، فودکورت، درمانگاه، بیمارستان، کارخانجات، مراکز تعویض پلاک، مخابرات، دفاتر اسناد رسمی، ثبت احوال، پلیس ۱۰+ و…
تمامی محصولات AHK به طور ۱۰۰% تولید داخل بوده به همین جهت تمامی پیجرها دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۱ سال گارانتی تعویض به همراه پشتیبانی در سراسر کشور می‌باشند.

«جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پیجر پرستار با AHK در تماس باشید»

Rate this post

دیدگاه خود را بنویسید

آخرین مطالب