پیجر کارمند چیست؟

خانه - AHK - پیجر کارمند چیست؟

از بزرگ‌ترین معضلات در بعضی ادارات و کارخانجات باید به نبود ارتباط موثر میان کارمندان، کم بودن نظم و سرعت در خدمت رسانی اشاره نمود. همانطور که می‌دانید صدا زدن یکی از روش‌های سنتی درخواست سرویس به شمار می‌رود که موجب ایجاد هرج‌و‌مرج، بی نظمی و همچنین کند پیش رفتن امور می‌شود مخصوصا اگر طرفین درخواست در طبقات مجزا از یکدیگر باشند. اما دیگر نباید نگران ادامه پیدا کردن این وضعیت باشید. با استفاده از پیجر کارمند و پیجر اداری AHK متناسب با نوع ارتباط خود دیگر نیازی به استفاده از روش‌های سنتی مانند صدا زدن، داد زدن و تلفن زدن نیست. در ادامه این مقاله با انواع پیجر کارکنان و مزیت استفاده از آن‌ها آشنا خواهیم شد.

پیجر کارمند چیست؟

پیجر کارمند به ابزاری گفته می‌شود که در صورت نیاز به فراخوانی افراد دیگر، می‌توانید با فشردن یک کلید فرد مورد نظر را در سریع ترین زمان ممکن بدون هیچگونه هرج‌و‌مرج و بی نظمی صدا کرده و به کار خود ادامه دهید.

همانطور که اشاره شد پیجر کارمند متناسب با نوع ارتباط افراد می‌تواند متفاوت باشد که بستگی به فراخوانی افراد به صورت تکی و یا گروهی دارد مانند فراخوانی سرپرست یا سوپروایزر یک بخش توسط پرسنل، فراخوانی منشی توسط مدیر بخش، فراخوانی گروهی از کارمندان توسط مدیر بخش، فراخوانی آبدارچی توسط کارمندان، فرخوانی حراست در صورت بروز مشکل امنیتی توسط تمامی کارکنان و…

حالت اول: فراخوانی چند کارمند توسط یک شخص :

زمانی که یک شخص (به طور مثال مدیر یک بخش) نیازمند فراخوانی یک یا چند نفر (منشی، حسابدار، نگهبان و…) باشد. به جای استفاده از روش‌های سنتی فراخوانی می تواند از سیستم پیجر اداری استفاده کند. سیستم مناسب این نوع ارتباط دارای دو مدل می‌باشد :

ست پیجر لرزشی RV-200 و ریموت :

عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که مدیر توسط فشردن کلیدهای ریموت می‌تواند کارمندان را از طریق هشدارهای صوتی، نوری و ویبره‌ی پیجر لرزشی RV-200 از نیاز خود مطلع کند. ریموت ها در طرح‌ها، رنگ‌ها و کانال‌های مختلفی می‌باشند. لازم به ذکر است که به جای پیجر لرزشی RV-200 می‌توان از مدل‌های دیگر این سیستم نیز استفاده نمود اما پیجر RV-200 به دلیل طراحی خاص، و صدای هشدار منحصربفرد و متفاوت نسبت به هم رده‌های خود دارای ظاهری مناسب با استفاده در ادارات و کارخانجات می‌باشد. پیجر لرزشی RV-200 به دلیل برد زیاد و آنتن دهی بالا به راحتی می‌تواند پاسخگوی نیاز کارمندان باشد به طوری که حتی در طبقات جدا از یکدیگر نیز قابل استفاده بوده و سازگاری کامل با شرکت ها و ادارات بزرگ را دارد. در صورتی که نیازمند پشتیبانی مسافتی بیش از طول طبقات باشید این مورد هم به وسیله‌ی ریپیتر (تقویت کننده) امکان پذیر است.

پیجر کارمند در ادارات

ست پیجر لرزشی RV-200 و صفحه کلید :

استفاده از ست پیجر اداری با ریموت زمانی امکان پذیر است که تعداد کارمندان نیازمند به فراخوانی زیر ۱۲ نفر باشد تا بتوان برای آن‌ها ریموت مناسب اختصاص داد. اما اگر تعداد افراد بیشتر از این عدد باشد بهتر است که از ترکیب پیجر لرزشی RV-200 و صفحه کلید استفاده شود.

لازم به ذکر است پیجرهای لرزشی RV-200 دارای پایه شارژ رومیزی بوده و در صورت خرید پیجر به صورت تکی می‌توانید برای شارژ آن‌ها از آداپتورهای سوزنی شکل استفاده نمایید.

حالت دوم: فراخوانی یک کارمند توسط چند شخص :

در این سیستم می‌توان از ست پیجر رومیزی و پیجر ساعتی به عنوان پیجر کارکنان استفاده نمود به طوری که افراد در صورت نیاز به کارمند مورد نظر می‌توانند با فشردن شاسی، کارمند را توسط پیجر ساعتی در دستانش از درخواست خود مطلع سازند. پیجرهای رومیزی دارای دو مدل تک کلید و سه کلید می‌باشند که در صورت استفاده از مدل سه کلید می‌توانید نوع درخواست خود را به اطلاع کارمند مورد نظر برسانید که در این صورت سرعت و راندمان انجام کار افزایش پیدا خواهد کرد.

پیجر ساعتی و شاسی رومیزی مناسب ادارات

حالت سوم: فراخوانی چند کارمند توسط چند شخص :

در این حالت که به ندرت اتفاق می‌افتد تنها سیستم قابل استفاده، ست پیجر ساعتی و ریموت به عنوان پیجر کارمند بوده که استفاده از آن هم کار سختی نیست. کافیست تنها برای اطلاع کارمند از نیاز خود کلید مربوط به فرد مورد نظر را بر روی ریموت فشار دهید تا از طریق پیجر ساعتی درخواست شما به کارمند منتقل شود.به طوریکه به هر فرد فرستنده یک ریموت و به هر کارمند یک پیجر ساعتی تعلق می‌گیرد.

مزایای استفاده از پیجر کارمند :

به طور کلی سیستم پیجر کارمند AHK فاقد هرگونه سیم کشی و اتصالات بوده و تمامی فرآیندها توسط نوین ترین تکنولوژی ها و وایرلس اتفاق می‌افتد. از جمله مزایای استفاده از این سیستم علاوه بر مقرون به صرفه بودن باید به افزایش سرعت، نظم و دقت در خدمت رسانی همچنین کاهش هرج‌و‌مرج و اتلاف وقت اشاره نمود. تمامی سیستم های ذکر شده به دلیل وزن کم و سبک دارای قابلیت حمل آسان می‌باشند. همچنین با توجه به نیاز مشتری و وجود حالت های خاص تیم AHK آماده طراحی سیستم فراخوان کارمند انحصاری متناسب با نحوه ارتباط پرسنل با یکدیگر در ادارات مختلف می باشد.

  • مقرون به صرفه
  • افزایش راندمان در سرویس دهی
  • امکان فراخوانی افراد بدون نیاز به مستقر شدن در یک مکان خاص
  • ایجاد و حفظ آرامش در محیط
  • نصب و راه اندازی آسان و راحت
  • استفاده از تکنولوژی وایرلس بدون هرگونه سیم کشی و اتصالات
  • قابل استفاده در هر نوع محیطی
  • افزایش سرعت، دقت، نظم و کیفیت در سرویس دهی
  • بهترین روش جهت کاهش زمان رسیدگی به درخواست و نیاز افراد

شرکت AHK با بیش از ۱۰ سال سابقه ی درخشان، اولین و بزرگ ترین مرکز تولید پیجر در ایران به همراه گواهی ثبت اختراع سیستم های پیجر و ارتباط بیسیم به عنوان مرجع خرید پیجر در داخل کشور با بیش از ۳۰۰۰ مشتری ادارات، سازمان ها، کارخانجات، مراکز تعویض پلاک، مخابرات، دفاتر اسناد رسمی، ثبت احوال، پلیس ۱۰+ و…
تمامی محصولات AHK به طور ۱۰۰% تولید داخل بوده به همین جهت تمامی پیجرها دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش و ۱ سال گارانتی تعویض به همراه پشتیبانی در سراسر کشور می باشند.

• برای مشاهده ویدیو پیجر اداری به منظور تفکیک محصولات اینجا کلیک کنید.

«جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پیجر کارمند با AHK در تماس باشید»

Rate this post

دیدگاه خود را بنویسید

آخرین مطالب