خانه - کاربردها - پیجر برای سالن های زیبایی

پیجر برای سالن های زیبایی

پیجر در سالن زیبایی

رسیدگی و ارائه خدمات به موقع و منظم برای مشتریان در سالن های زیبایی از دغدقه های اصلی مدیران و کارمندان آن ها به حساب می آید مخصوصا در سالن های بزرگ و شلوغ که استفاده از سیستم نوبت دهی مناسب (پیجر) می تواند در ایجاد نظم و سرعت در خدمت رسانی تاثیرگذار باشد.به طوری که مشتری هنگام ورود پس از تعیین نوع خدمات درخواستی یک پیجر لرزشی به عنوان نوبت دریافت کرده و زمانی که نوبت وی فرا می رسد ، آرایشگر شماره نوبت مورد نظر را از طریق صفحه کلید وارد کرده و مشتری را توسط هشدارهای صوتی ، نوری و لرزشی که جایگزین مناسبی برای اعلام نوبت به روش های سنتی مانند داد زدن می باشد ، فراخوانی می کند.
شرکت AHK اولین و بزرگ ترین تولید کننده پیجر در ایران و ارائه دهنده ی انواع پیجر برای استفاده در سالن های زیبایی می باشد.

پیجر در آرایشگاه ها

از جمله دیگر کاربردهای پیجر در این مکان می توان به استفاده از سیستم درخواست سرویس اشاره نمود به این صورت  که مشتری در صورت نیاز به خدمات بیشتر می تواند با فشردن شاسی رومیزی ، آرایشگر را توسط مچ بندی که در دست دارد از درخواست خود مطلع سازد تا هرچه سریع تر نسبت به رفع نیاز مشتری اقدام گردد.علاوه بر آن این سیستم در فراخوانی نیروهای خدماتی سالن های زیبایی برای استفاده از بوفه ی سالن توسط مشتری هم کاربرد دارد.
به دلیل برد بالای محصولات AHK ، مشتریان با آسودگی خاطر می توانند در کل فضای سالن مستقر شده یا حتی می توانند در حین انتظار برای فرا رسیدن نوبت به استفاده از دیگر خدمات سالن بپردازند.

همچنین از این محصول می توان به عنوان نوبت دهی برای شست و شوی موی مشتری قبل از مراجعه به آرایشگر برای کاهش مدت زمان کوتاه کردن مو و یا سایر بخش ها به منظور صرفه جویی در زمان استفاده نمود .
به  باید توجه داشت که استفاده از پیجر در سالن های زیبایی ایجاد آرامش و جلوگیری از هرج و مرج و شلوغی در کل محیط را در پی خواهد داشت.

۵/۵ - (۲ امتیاز)