نکاتی برای رستوران های نوپا : طراحی داخلی

خانه - آموزش رستوران داری - نکاتی برای رستوران های نوپا : طراحی داخلی

در حالی که ارائه خدمات دلپذیر و غذای با کیفیت می تواند منجر به بازگشت مجدد مشتری به یک رستوران شود، دکوراسیون و طراحی داخلی آن نیز می تواند تاثیر بسزایی در این موضوع داشته باشد.

در چینش میز و صندلی ها دقت لازم را به عمل آورید. اکثر مشتریان تمایلی به استفاده از میز و صندلی های نزدیک به ورودی آشپزخانه، سرویس بهداشتی و درب ورودی رستوران ندارند همچنین مرکزی ترین نقطه ی رستوران ها اولویت آخر برای مشتریان به حساب می آید که برای مدیریت این گونه فضاها می توانید از پارتیشن های چوبی و یا حتی گیاهان بلند استفاده کنید تا بتوانید پذیرای مشتریان بیشتری در رستوران خود باشید.

یکی دیگر از بخش های مهم در فضای داخلی رستوران ها موسیقی است که برای انتخاب مناسب آن باید به نوع چیدمان دکوراسیون و طراحی داخلی خود توجه کنید چرا که موسیقی به فضای رستوران روح می بخشد و باعث از بین رفتن تنش و ایجاد آرامش مشتریان می گردد و اما مهمترین بخش استفاده از سیستم سرمایشی، گرمایشی و سیستم تهویه می باشد. آشپزخانه ها گرما، بو و دود زیادی تولید می کنند که در صورت نداشتن تهویه ی مطبوع وارد فضای داخلی رستوران شده و منجر به افزایش نارضایتی مشتریان می گردد.

Rate this post

آخرین مطالب